8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kapsamında “Hayata Değer Katanlar” Etkinliği Gerçekleştirildi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği kapsamında Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ev sahipliğinde,  06.02.2019 tarihinde “Hayata Değer Katanlar” programı Ankara Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Kadın ve Demokrasi Derneği Ankara temsilciliği işbirliği ile gerçekleşmiştir.

Programda Hayata Değer Katanlar kapsamında güçlü kadın modelleri ile Fatma KAHRAMAN ve Hüri Kaşıkçı’nın yaşam öyküleri, Diyanet İşleri Başkanlığı Aile ve Din Rehberlik Daire Başkanı Sedide AKBULUT ‘un İslam da Kadın’ın Değeri konulu konuşmaları, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi öğrencilerinin hazırlamış olduğu müzik dinletisi ve tiyatro gösterisi yer almıştır. Ayrıca üniversite öğrencilerinin yapmış oldukları resimler ve Ankara Kadın Konukevinde kalan kadınların hazırlamış olduğu resim ve el ürünleri sergisi açılmıştır.

Program Ankara Milletvekili Arife Polat DÜZGÜN, AYBÜ REKTÖR Prof. Dr. Metin DOĞAN, KADEM ANKARA TEMSİLCİSİ Asiye GÜNEŞ, Ankara Vali Yardımcısı Şaban ERDOĞAN, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür V. Ferhat ODABAŞI katılımları ile gerçekleştirilmiştir.
Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz Ferhat ODABAŞI’nın “Regaip Kandil” Mesajı

Önceki Sayfa : İl Müdürümüz Ferhat ODABAŞI’nın “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” Mesajı